Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell Dağıtım Merkezi

Turkcell Satış Noktaları

17 bin Turkcell Satış Noktası ve 50 Turkcell Dağıtım Merkezimizle Müşterilerimize Etkin Ürün Tedariği, Hızlı ve Etkili Bilgilendirme Sağladık

Türkiye'de tüm operatörlerin ürünlerini satan ve en kılcal noktalarda bile hizmet veren yaklaşık 17 bin Turkcell Satış Noktası bulunuyor. Turkcell bu rakamla, Avrupa ile kıyaslandığında, Telekom tedarik zinciri anlamında en büyük örneklerden birini oluşturuyor. Müşterilerimizin bu satış noktalarından da Turkcell ürün ve servislerine kolaylıkla ulaşabilmesi ve iyi hizmet alabilmesi bizim için önem taşıyor. Bunu sağlamak için kurulan 50 Turkcell Dağıtım Merkezi, bu noktalara haftalık rutin ziyaretler yaparak, hem etkin ürün tedariği sağlıyor hem de ürün ve servislerimiz konusunda doğru, hızlı ve etkin bilgilendirme yapıyor.

2010 yılında Turkcell Satış Noktaları için fark yaratan bir diğer hizmetimiz ise Turkcell Elçiler Kulübü oldu. Turkcell Satış Noktaları, bu kulüp sayesinde performansları doğrultusunda puan kazanıyor, kazandıkları puanları alışveriş yaparken kullanabiliyor. Bu sistem, Turkcell Satış Noktaları ile birebir iletişim platformu yaratılarak, performans ve motivasyonlarının artırılmasını sağlıyor. Müşterilerimiz ayrıca, 2010 yılında yaygınlaştırılan dijital POS'lar sayesinde kontör alımlarını dijital ortam üzerinden de yapabiliyor. Bu sayede kontör ihtiyaçlarını her an her yerden, ister nakit ister kredi kartı ile karşılayabiliyorlar.

Diğer Kanallar
2008 yılından beri müşterilerimize Elektronik Zincir Mağazalardan da hizmet veriyoruz. Bu sayede, teknolojiyle müşterilerimizin buluştuğu her noktada onlara Turkcell avantajlarını da sunabiliyoruz. Müşterilerimiz yaklaşık 100 mağazada ve 8 marka işbirliğiyle hem abonelik işlemleri hem de cihaz ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Müşterilerimizin rutin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sunduğumuz diğer kanallar ise banka ATM'leri, banka internet şubeleri, çağrı merkezleri, Kiosklar, PTT ve Turkcell internet sitesi olarak sıralanıyor.